Ви тут: Кафедри / Економіки і підприємництва / Виховна робота
Русский
English
Deutsch
Français
Tuesday, 22-10-2019

Відвідування зоопарку

Спілкування з куратором групи

Організація екскурсій

Участь у чемпіонатах

Пріоритетним напрямом діяльності кафедри економіки і підприємництва є організаційно-виховна робота, спрямована на створення сприятливих умов для особистісного та професійного розвитку студентів, забезпечення їх активної життєдіяльності, задоволення потреб у інтелектуальній, культурній сферах, виховання їх високих моральних та патріотичних якостей.

З цією метою в межах комплексного плану виховної роботи факультету управління та бізнесу Харківського національного автомобільно-дорожнього університету кафедрою проводяться заходи за такими напрямами, як профорієнтаційна робота, художня самодіяльність, участь у всеукраїнських та міжнародних олімпіадах і конкурсах, спортивні змагання різних рівнів тощо.

Гордістю кафедри є талановиті студенти, які активно підтримують свій університет, місто та країну в громадській, спортивній, науковій та творчій діяльності. Зокрема, студенти кафедри приймають активну участь в організації та проведенні конкурсів «Містер ХНАДУ», «Міс ХНАДУ», «Дві зірки», вітають під час святкових концертів своїх друзів та викладачів з нагоди Дня перемоги, Міжнародного жіночого дня 8 Березня, Дня автомобіліста і дорожника. За останні роки студентами отримано вагомі досягнення в Міжнародній Олімпіаді з економічних, фінансових дисциплін і питань управління, Всеукраїнській студентській олімпіаді з навчальної дисципліни «Інвестування», Чемпіонаті з вирішення бізнес-кейсів «Students Management Performance Challenge» (SMPChallenge), Всеукраїнському молодіжному конкурсі «Новітній інтелект України», Міжнародному конкурсі для студентів і школярів «Реклама Фест».

Активними провідникам індивідуальної виховної роботи кафедри є куратори академічних груп, які, маючи особливий підхід до кожного зі своїх студентів, надають їм всебічну допомогу під час вирішення окремих питань, що стосуються студентського життя. Куратори організовують відвідування студентами музеїв, театрів, виставок, проводять зустрічі студентів з діячами культури, літератури, мистецтва.

З метою формування правової та комунікативної культури студентів, а також формування у студентів активної громадянської позиції викладачі кафедри висвітлюють на лекціях і семінарських заняттях питання загальнолюдських цінностей, моралі і менталітету українського народу. 

Виховна робота є важкою та такою, що має «людське обличчя», та кафедра завжди радо вітає ініціативи своїх студентів й сприяє їх розвитку. Тільки шляхом поєднання спільних зусиль ланцюга «університет-кафедра-студент» можлива ефективна реалізація ідей створення університету третього тисячоліття, запорукою чого і виступає організаційно-виховна робота.